VIŠKI LIKOVNI SALONČEK

V torek, 7. maja 2019, se je na Osnovni šoli Vič odprl 34. Viški likovni salon in 23. Viški likovni salonček, kjer se s svojimi raznolikimi likovnimi deli predstavljajo priznani slovenski likovni ustvarjalci ter učenci slovenskih in tujih osnovnih šol.

Razstavi imata dolgoletno tradicijo in dokazujeta, da učenci in umetniki s svojo kreativnostjo bogatijo (slovenski) kulturni prostor ter da je likovna umetnost pomemben del človekovega obstoja in raziskovanja.

Našo šolo s svojimi likovnimi izdelki na razstavi predstavljajo naslednji učenci 7. razreda: Vesna Mihelič, Nija Štubler, Stella Preda, Vita Petrič, Laura Zabukovec, Nejc Kovač, Jani Kolmančič, Aaron Plaznik, Mark Sisan Groselj in Eldin Sojkič, ki je za svoj izdelek prejel pohvalo. Iskreno čestitamo!

Razstavo si lahko ogledate do 21. maja 2019.