Odjava / prijava prehrane

Posamezni obrok za posameznega učenca so starši dolžni pravočasno odjaviti. Odjava se upošteva za isti dan, če je obrok odjavljen do 8.30. Prehrano lahko starši odjavijo:
– osebno v tajništvu šole,
– po telefonu na številko 01 5203 522,
– po mobitelu na številko 051 301 329,
– s poslanim SMS sporočilom na številko 051 301 329 ali
– po elektronski pošti os-novejarse@guest.arnes.si.

Sporočilo naj obvezno vsebuje naslednje podatke: ime in priimek učenca/učenke, razred, katere obroke odjavljate in za katere dneve.

Zaradi lažje organizacije pri pripravi dietne prehrane vas vljudno prosimo, da nas ob odjavi prehrane za vašega otroka obvestite tudi, da ima otrok dieto.
Primer: Jana Novak, odjava prehrane za 3.12.2014 – dieta

Tudi za učence, ki imajo subvencionirano prehrano, je potrebno v primeru celodnevne odsotnosti v šoli, malico oz. kosilo pravočasno odjaviti. Nepravočasna odjava subvencionirane prehrane pomeni za starše plačilo polne cene obroka.

Starši lahko učenca na novo prijavijo ali odjavijo od posameznega obroka šolske prehrane, kadarkoli med šolskim letom. Za spremembo je potrebno izpolniti obrazec za prijavo/odjavo prehrane in ga oddati v tajništvo šole.

ODJAVA PREHRANE

PRIJAVA NA PREHRANO

Vodja šolske prehrane je Marjanca Bregar.